FASHION

That was a very NICE weekend

IMG_9693

I do not even know where to start! I felt in love with this place. Amazing azure blue sea, old town and cute narrows streets, beautiful weather, long promenade … Guess how many sunny month they have per year? 10 !!!!! :)))) I checked the weather before departure and it suppose to rain but it didn’t happen ;)

This is my look for the fly. Really comfy. I love this skirt and I choose it really often while I travel. The warm, cozy and incredibly soft fabric. And above all, the fact that it is designed by polish designer and a lot of people compliment this skirt. I am so proud when I can say that is from Poland :D It happened couple of times in Brussel, Milan and now in Nice :)

The scarf from zara is like a blanket – it kept me warm in the plane. I also had a black jacket but I needed to take it of at the first minute we landed in Nice. Cool t-shirt with Kate Moss, converse, michael kors bag – the best one to accommodate all needed stuff for two days and my big camera with two lances ;)))

Have a nice week!

Nawet nie wiem od czego zacząć! Po prostu zakochałam się w tym miejscu. Niesamowite lazurowe morze, starówka, piękne małe uliczki,  cudowna pogoda, długa promenada … Zgadnijcie ile słonecznych miesięcy jest w Nicei w ciągu roku? Ahh tylko 10 ;))) Sprawdziłam oczywiście pogodę przed wyjazdem i zapowiadali, że będzie padać, ale tak się nie stało ;)

Ubranie w podróży musi być wygodne i jeśli chodzi o mnie to bardzo często mój wybór pada właśnie na ta spódniczkę. Jest z dresu, wygodna, ciepła, a fakt, że zaprojektowana jest przez polską projektantkę sprawia, że jest jeszcze bardziej wyjątkowa. To niesamowite jak wiele osób zaczepia mnie i pyta, gdzie ją kupiłam. Jestem dumna, kiedy odpowiadam, że jest z Polski. Kilka razy udało mi się usłyszeć komplementy, czy to jestem gdzieś w Polsce, czy ostatnio w Brukseli, Mediolanie czy Nicei.

Szalik jest z zary. Jest bardzo gruby i podczas podróży samolotem wykorzystuję go jako kocyk ;) Miałam na sobie również marynarkę ale jak tylko wylądowaliśmy musiałam ją ściągnąć. T-shirt z ukochaną Kate Moss z wąsami, torebka Michaela Korsa, która pozwala mi spakować wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy włącznie z dużym aparatem i dwoma obiektywami i mogę zwiedzać nowe miejsce.

Cudownego weekedu życzę!

IMG_9667 IMG_9811 IMG_9798 (2) IMG_9783 IMG_9778 IMG_9767 IMG_9706 IMG_9689 copyIMG_9789IMG_9762 (2)IMG_9758

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.