FASHION Travels

au bord de la mer

img_4604

Nie przypuszczałam, że niedzielny wypad nad Morze Północne okaże się aż tak dobrym pomysłem. Zaplanowaliśmy wyjazd bardzo wcześnie, aby uniknąć ewentualnego natężenia ruchu na autostradzie. Dzięki temu byliśmy jednymi z pierwszych ludzi na plaży i udało się spokojnie zrobić parę zdjęć.

Ok, pomijając walkę z wiatrem i świecącym w oczy słońcem ;) Odkryliśmy Knokke na nowo, bo pierwszy raz wybraliśmy się na spacer w głąb miasteczka. Wszystkie sklepy (co nie jest normą w  niedzielę w Belgii) były otwarte i nawet udało nam się kupić piękne kwiaty do mieszkania. Gdy słońce obudziło się na dobre, mogliśmy rozpocząć pierwsze w tym roku plażowanie i delektować się tą cudowną pogodą … Ah, aż nie chciało nam się wracać …

Jeśli chodzi o samą miejscowość to miłośnicy motoryzacji na pewno znajdą tam coś dla siebie. Nie wiem za bardzo o co chodzi, ale mercedesy i bmw najwyższej klasy to nic takiego, a lamborghini i inne marki samochodów, kórych nazw nawet nie kojarzę to zupełnie standard … Poza tym uwielbiam oglądać tamtejsze domy. Generalnie mogę z czystym sumieniem polecić Knokke ;)

img_4530 img_4580 img_4763 img_4795

 

You Might Also Like

2 Comments

 • Reply
  Zakładnicy codzienności
  03/03/2014 at 4:06 pm

  piekne zdjecia w pieknej scenerii, tak sobie przegladam Twego bloga i stwierdzam, ze jest bardzo interesujacu tu u ciebie :)

  • Reply
   fashionruelle
   03/03/2014 at 4:14 pm

   Dziekuje serdecznie, bardzo sie ciesze ;))))

   fashionruelle

  Leave a Reply

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.