FASHION

dzikość w modzie czyli drapieżna jesień


Panterkowe wzory dodają pikanterii i tworzą ciekawą stylizację. Jest to z pewnością styl bardzo odważny, ale też super kobiecy i na pewno sexy. Oczywiście nie jestem przekonana za przebraniem się w panterkę od stóp do głowy i zawsze raczej byłam przeciwna tej stylizacji, dopóki nie kupiłam sobie ślicznego brązowo-czarnego szaliczka w panterkę.

Jest super dodatkiem do mojego beżowego trencha, dodaje pikanterii i dopełnia całość. Płaszczyk dzięki niemu nie jest nudny, a wręcz przeciwnie jest modny i ciekawy. Okazuje się, że warto zaryzykować i spróbować czegoś nowego. Lubię też moje cętkowane rajstopy. Są ciekawe ze względu na ich nietypowy kolor. Połączenie granatu, czerni i niebieskiego tworzy ciakawy, ale też nietypowy ze względu na te odcienie, zwierzęcy wzór. Idealnie wygladają założone do granatowych spodenek i czarnego sweterka w łódkę.

W tym sezonie poraz kolejny dzikie koty zafascynowały wielu projektantów. W look booku Roberta Cavalli’ego projektant podkreśla prawdziwie zwierzęcą naturę kobiety. Paski zebry i cętki pantery nie tylko występują w dodatkach, butach, ale również co niezwykłe połączone są razem, w jedną całość. Ciekawe są też kolory cętek: jedne są w kolorystyce czerni i szarości, a nawet granatu inne w beżach i brązach.

Jesteści przygotowani na tak drapieżną jesień?

Wybrałam stylizacje, które robią na mnie wrażenie. Mam nadzieję, że Wam też się spodobają :)

… enjoy ;)
You Might Also Like

No Comments

  • Reply
    sandimeowmeow.blogspot.com
    09/10/2011 at 6:55 pm

    Jestem na tak! I marzę o ciałku z przedostatniego foto:) Mmm… :)

  • Leave a Reply

    Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.